Frigidaire Önemli Açıklama

 FRIGIDAIRE ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Sayın müşterimiz;

internet sitelerindeki Frigidaire,white-westinghouse,Gibson,Kelvinator Yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ.

444 .. ..   telefon numarası ile başlayan ilan ve web sitelerinde Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator markalarının adını kullanan Yetkisiz ve korsan servisler,sizleri kandırmaya yönelik ilanlar vermektedirler.Şöyle ki;Korsan servisler, frigidaire white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator markalarına ilçe ve semt isimleri ekleyerek ilanlar vermektedirler.

Bu tür servislerin iletişim bölümlerinde adresleri dahi YOKTUR.Böyle web sitelerine ve ilanlara kesinlikle İTİBAR ETMEYİNİZ.

İrtibata geçtiğiniz servislere Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator yetkili servisi olup olmadığını MUTLAKA SORUNUZ.

 Firmamız,24 yıldır white-westinghouse,Frigidaire ve Gibson YETKİLİ SERVİSİDİR.Bilindiği gibi Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator ürünleri A.B.D de üeritilen kaliteli ve değerli ürünlerdir.

 Zira son zamanlarda Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson yetkili servisi gibi davranıp fakat Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson yetkili servisi olmayan şahıs ve kurumların,siz değerli Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson müşterilerimizi üzdüğü,sorunlar yaşattıkları ve çeşitli problemlere sebep oldukları görülmüştür.

Bu gibi şahıs ve kurumlar,Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson marka cihazlarınıza yüksek ücretlerle takmış oldukları,orjinal olmayan yedek parçalarla,Frigidaire,white-westinghouse ve Gibson marka cihazlarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.

Böyle üzücü ve hoş olmayan durumlara meydan vermemek için Frigidaire,White-Westinghouse ve Gibson Yetkili Servisi olan,SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.

 Frigidaire,white-westinghouse,ve Gibson markalı cihazlarınızda değiştirilen parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.Frigidaire,White-westinghouse ve Gibson Buzdolabı ve klima kompresör değşimlerinde 2 yıllık GARANTİ uygulanmaktadır.

Basit sorunlarınızı www.frigidaireyetkiliservisi.com isimli internet sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.Başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul`un tüm ilçe semtlerine servis hizmetimiz vardır.

 Frigidaire yetkili servis,frigidaire yetkili servisi,frigidaire servis,frigidaire servisi,frigidaire Türkiye,frigidaire servis merkezi,frigidaire önemli açıklama,frigidaire yetkili servis merkezi,frigidaire Ataşehir,Frigidaire İstanbul,Frigidaire Türkiye

 TEL : 0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top